View: 2206|Reply: 3

X45 6 GB DDR4 128 GB- YEŞİL EKRAN SORUNU.

[Copy link]

1

Threads

4

31

Credits

Newbie

Rank: 1

Credits
31
Post time 2019-03-23 15:25:13 | Show all posts |Read mode
Edited by Alaattin3523 at 2019-03-28 19:08

Merhaba.Aliexpress’ten,  Beelink İkizler X45 Temel Mini PC Intel İkizler Göl Celeron J4105 TV Kutusu 6 GB DDR4 128 GB 2.4G + 5G WiFi / 1000 Mbps BT4.0/ Win.10 Home/ 4K.174.98 $ X1 Satın aldım. Bazen çalışırken; kapanarak yeşil ekran oluyor! Donuyor!!! Kapatsam kapanmıyor; açma düğmesine bassam da açmıyor! Kilitleniyor!!! Işığı sürekli yanıyor! Çalıştığı halde görüntü yeşil ekran!!! 15 Dakika sonra, kendiliğinden açılıyor! Normale dönüyor! Isınma yok! Bazı günler hiç sorun yok!!!Aldığım firma; tam anlamıyla arızayı göremediği için ,yardımcı olamadı! Youtube'a video atmamı istedi!    Bu durum hariç; hızlı ve çok güzel! 5 Saniyede açılıp; 5 saniyede kapanıyor!!! PC sorununun ne olduğunu; bilen var mı???   https://youtu.be/JnL6ljO5wRE
İyi günler... :)

Hi, There may be error in Google translation! Sorry!!!
I Want to Buy Beelink Gemini X45 Basic Mini PC Intel Gemini Lake Celeron J4105 TV Box 6 GB DDR4 128 GB 2.4G + 5G WiFi / 1000 Mbps BT4.0 / Win.10 Home / 4K.174.98 $ X1 Sometimes while working; green screen going off! Freezes !!! Close closes; does not turn on the button! Crashes !!! The light is on! The image is green screen !!! After 15 minutes, it opens spontaneously! It's normal! No warming up! Some days no problem !!! could not help because he could not see the fault literally! He asked me to make a video on YouTube! Except this situation; fast and very nice! Open in 5 seconds; Closes in 5 seconds !!! What is the PC problem; does anyone knows???  https://youtu.be/JnL6ljO5wRE
   Good day ... :) </f
Reply

Use magic Report

1

Threads

4

31

Credits

Newbie

Credits
31
 Author| Post time 2019-05-11 16:53:25 | Show all posts
Sorunu çözdüm arkadaşlar!
Defalarca format atmama rağmen düzelmemişti!
Farklı bir ekranda Windows 10 pro attım! Sonra sildim! Tekrar orijinalindeki Windows 10 Home yaptım! Anahtarını tanıdı! Kablo yeni olmasına rağmen; orijinal kutusunda çıkan kalın kablo ile! Ekranın arkasına kısa mesafeye taktım!
  Bir haftadır sorun yok! Aynı durumu yaşayan olursa; faydalansın diye silmiyorum!
Lg 43 inç TV 'de başlangıç ekranını göremiyorsunuz! Bir de Ekran ve ses açık olmasına rağmen ;BAZEN PC 'yi görmüyor!!!
Toshiba 42 inç TV 'de her aşamayı görüyorsunuz! Oysa ikisinde de HDMI BAĞLI!!!
VGA çıkışı olmadığı için; HDMI çıkışını kullanmak zorundayım! Bazı modellerde de bu HDMI-VGA sorun benzerlerini yaşamıştım! Eski bazı sistemlerde VGA 'da açıyor; HDMI 'da görüntü alamayabiliyorsunuz!!! Bu son model PC 'de ve Ekranda da, böyle kendiliğinden görüntü ve sesin gitme sorununu yaşayacağımı düşünmüyordum!
Herkesin aklında kalsın! Açmayan cihazları; farklı ekranlarda da deneyin!
Herkese iyi günler...
Reply Support Not support

Use magic Report

1

Threads

4

31

Credits

Newbie

Credits
31
 Author| Post time 2019-05-11 16:55:54 | Show all posts
Farklı bir ekranda Windows 10 pro attım! Sonra sildim! Tekrar orijinalindeki Windows 10 Home yaptım! Anahtarını tanıdı! Kablo yeni olmasına rağmen; orijinal kutusunda çıkan kalın kablo ile! Ekranın arkasına kısa mesafeye taktım!
  Bir haftadır sorun yok! Aynı durumu yaşayan olursa; faydalansın diye silmiyorum!
Lg 43 inç TV 'de başlangıç ekranını göremiyorsunuz! Bir de Ekran ve ses açık olmasına rağmen ;BAZEN PC 'yi görmüyor!!!
VGA çıkışı olmadığı için; HDMI çıkışını kullanmak zorundayım! Bazı modellerde de bu HDMI-VGA sorun benzerlerini yaşamıştım! Eski bazı sistemlerde VGA 'da açıyor; HDMI 'da görüntü alamayabiliyorsunuz!!! Bu son model PC 'de ve Ekranda da, böyle kendiliğinden görüntü ve sesin gitme sorununu yaşayacağımı düşünmüyordum!
Herkese iyi günler...

Use magic Report

1

Threads

4

31

Credits

Newbie

Credits
31
 Author| Post time 2019-05-11 16:58:21 | Show all posts
Herkese iyi günler...

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Sign up

Points Rules

Quick Reply To Top Return to the list